صفحه اصلی > حمایت‌ها > حمایت با همکاری سایر دستگاه‌ها > خدمات بیمه تکمیلی درمان 

باسمه تعالی

در راستای حمایت از شرکت های دانش بنیان، فناور و اعضای شبکه نوآوری تهران، دومین دوره ثبت نام از متقاضیان استفاده از خدمات بیمه تکمیلی درمان با همکاری پارک فناوری پردیس در بازه زمانی 28 فروردین لغایت 15 اردیبهشت انجام خواهد شد.

مزاياي طرح:

پوشش جامع خدمات درمانی: در این قرارداد سطح جامعی از خدمات درمانی شامل دندانپزشکی، بیمارستانی، جراحی، پاراکلینیکی، زایمان، انواع آزمایش، پاتولوژی، فیزیوتراپی، نوار قلب، درمان نازایی، خرید عینک، ناهنجاری های جنین و ... تحت پوشش قرار دارند.

تخفیف ویژه حق بیمه برای شرکت های دانش بنیان:به موجب انعقاد قراداد تجميعي، نرخ حق بيمه از طريق اين طرح به ميزان قابل توجهي در مقايسه با ساير بيمه‌هاي درمان که به براي شرکت‌ها ارائه مي‌شود کاهش يافته است.

بدون محدودیت تعداد پرسنل:به عنوان اصلي‌ترين ويژگي اين طرح مي‌توان به نداشتن محدوديت تعداد پرسنل براي شرکت‌هاي طرف قرارداد اشاره کرد. که به دليل اين محدوديت همواره شرکت‌هاي کوچک و متوسط از امکان استفاده از خدمات بيمه درمان بي‌بهره بوده‌اند. دراین طرح محدودیتی برای تعداد کارکنان لحاظ نشده است و به بنگاه‌های کوچک و متوسط امکان می‌دهد با بهبود سطح خدمات‌رسانی به کارکنان خود، پایداری خود را تقویت کنند.

ارایه سه سطح خدمت برای سلیقه و بودجه های متفاوت: سه طرح خدمات درمان تکمیلی با تعهدات و قیمت متفاوت جهت انتخاب ارایه شده است.

امکان بیمه پدر و مادر:کارکنان شرکت هایی که بیمه می شوند می توانند پدر و مادر خود را بدون افزایش حق بیمه، تحت پوشش خدمات قرار دهند.

شرایط عمومی

  1. شرکت‌های دانش بنیان پس از ثبت نام در شبکه نوآوری تهران می توانند بصورت برخط تقاضای ثبت نام و دریافت خدمات بیمه تکمیلی درمان را برای خود و اعضای خانواده‌شان داشته باشند.
  2. افراد صرفا با داشتن بیمه‌گر پایه(تامین اجتماعی یا خدمات درمانی)می‌توانند اقدام به ثبت نام بیمه تکمیلی درمان نمایند.
  3. هر شرکت می تواند کارکنان رسمی، پیمانی یا قراردادی تمام وقت خود و اعضای خانواده شان (شامل همسر، فرزندان، پدر و مادر بیمه شده اصلی) را ثبت نام نماید. 
  4. کلیه شرکت‌هایی که متقاضی این طرح هستند موظفند حداقل  50 درصد اعضای پرسنل لیست بیمه شرکت خود را جهت بیمه تکمیلی درمان معرفی کنند.

نحوه ی پرداخت حق بیمه

  1. مبلغ حق بیمه توسط شرکت‌های عضو به صورت 35 درصد نقد و درهنگام ثبت نام و مابقی مبلغ بصورت اقساطی حداکثر در 6 قسط پرداخت خواهد شد و در هر صورت هر یک از شرکت ها مسئولیت حقوقی ناشی از عدم پرداخت حق بیمه را خواهند داشت.
  2. درصورت پرداخت نقدی، حق بیمه مشمول 10 درصد تخفیف خواهد شد.
  3. بیمه شده‌های اصلی با هزینه 405.480 ریال برای یکسال تحت پوشش بیمه عمر و حادثه تا سقف 100.000.000 ریال قرار خواهند گرفت، که هزینه آن در ابتدای قرارداد و بصورت برخط دریافت خواهد شد.
  4. مدت زمان ارایه خدمات بیمه یکسال تمام شمسي است،كه ازساعت24 مورخ 05/02/1397 شروع و در ساعت 24 مورخ 05/02/1398 خاتمه مي يابد، و از آن تاریخ به بعد، بصورت سالیانه قابل تمدید خواهد بود.
  5. دوره انتظار براي زایمان 6 ماه و برای بیماریهای مزمن 3 ماه مي باشد.
  6. مهلت ثبت نام برای استفاده از خدمات بیمه تا تاریخ 1397/02/15 می‌باشد، و تاریخ شروع پوشش خدمات بیمه تکمیلی درمان از 1397/02/05 خواهد بود.

 

**اطلاعاتی که شرکت های متقاضی باید از کارکنان و اعضای خانواده یشان در دراختیار داشته باشند در زمان ثبت نام با مشکل مواجه نشوند:
1- کدملی
2-تاریخ تولد
3-نام
4- نام خانوادگی
5-نام پدر
6-شماره شناسنامه
7-جنسیت
8-نسبت با بیمه شده اصلی
9-وضعیت تاهل
10- شماره همراه فقط برای بیمه شده اصلی
11- شماره شبای حساب بانکی برای واریز حق بیمه فقط برای بیمه شده اصلی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط و تعرفه‌های بیمه، می‌توانید با شماره تلفن 76250036 و 76250037 تماس بگیرید.

خبر ارائه خدمات بیمه درمان تکمیلی به شرکت‌های دانش‌بنیان کل کشور

   دانلود : 970122_تعهدات_بیمه.pdf           حجم فایل 68 KB

حمایت از صادرات

حمایت از صادرات شرکت‌های دانش‌بنیان

ارائه مجوز استقرار

ارائه مجوز استقرار و جواز تاسیس و بهره‌برداری

تسهیلات نظام وظیفه تخصصی

تسهیلات نظام وظیفه تخصصی برای افراد فعال در شرکت‌های دانش‌بنیان

بیمه‌های بازرگانی (بیمه ایران)

ارائه بیمه‌های آتش سوزی، مسئولیت، درمان تکمیلی و مهندسی شکست ماشین آلات

معافیت مالیاتی

معافیت مالیاتی شرکت‌های دانش‌بنیان تولیدی و نوپا

کتابچه آیین نامه‌ها و قوانین

مستندات قانونی و آیین نامه‌های مرتبط با ارزیابی و حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان