نمایش محتوای منو نمایش محتوای صفحه

صفحه اصلی > سایر > آرشیو > قوانین آیین نامه ها   چاپ        ارسال به دوست

تسهیلات مالی ویژه برای صادرات شرکتهای دانش بنیان

تسهیلات مالی ویژه برای صادرات شرکتهای دانش­ بنیان

امکان بهره مندی شرکتهای دانش بنیان از تسهیلات بسته ویژه حمایت از صادرات کالا و خدمات دانش بنیان صندوق نوآوری و شکوفائی فراهم گردید.

معاون امور بین الملل و تبادل فناوری معاونت علمی و فناوری از امکان بهره مندی شرکتهای دانش بنیان از تسهیلات مالی در حوزه توسعه صادرات کالاها و خدمات دانش بنیان خبر داد.

مهندس بیرنگ گفت: با توجه به تصویب بسته حمایتی صادرات کالا و خدمات دانش بنیان در هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی، کلیه شرکتهای دانش بنیان می توانند علاوه بر درخواستهای جاری خود، برای صادرات محصولات یا تبادل فناوری از تسهیلات این بسته شامل سرمایه در گردش، سرمایه ثابت، یارانه سود تسهیلات، تسهیلات حمایت از صادرات، تسهیلات توانمندساز، تسهیلات توسعه بازار صادراتی، ضمانت­نامه بانکی و تسهیلات حمایت از انتقال فناوری استفاده نمایند.

ایشان افزود: تسهیلات سرمایه در گردش و سرمایه ثابت برای شرکت‌های دانش­ بنیان صادرکننده کالا و خدمات، معادل 70 درصد ارزش صادرات محصول دانش­ بنیان در دوره مالی یک سال گذشته به ترتیب تا سقف 20و 50 میلیارد ريال می باشد.

مهندس بیرنگ گفت: به منظور تأمین مالی قراردادهای انتقال فناوری نیز تسهیلات تا سقف 20 میلیارد ريال با نرخ سود ترجیهی به متقاضیان اعطا می­گردد.

ایشان افزود: همچنین جهت توسعه بازار صادراتی و طراحی صنعتی مطابق با نیاز بازار و کمک به حل مسائل حقوقی بازارهای خاص خارجی و تقویت حضور نمایشگاهی و معرفی کالا در بازار هدف، تسهیلات توانمندساز بصورت وام قرض الحسنه پرداخت می شود.

شایان ذکر است کلیه شرکتهای متقاضی برای بهره مندی از تسهیلات موضوع این بسته می توانند از طریق ارائه درخواست کتبی به صندوق نوآوری و شکوفائی و با تکمیل کاربرگ مربوط به نشانی www.nsfund.ir/questionnaire اقدام نمایند.


٠٩:١٢ - يکشنبه ٢٩ آذر ١٣٩٤    /    شماره : ١٠٩٨٢    /    تعداد نمایش : ٥٧٣٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار عمومی

دانش بنیان ضرورت است نه انتخاب

اطلاعیه امور گمرکی

تسهیلات مالی ویژه برای صادرات شرکتهای دانش بنیان

اطلاعیه ها

اطلاعیه در خصوص طرح شناسايي توانمندي‌هاي صادراتي شرکتهای دانش­ بنیان

اطلاعیه معافیت مالیاتی

شیوه ارایه اظهارنامه مالیاتی شرکتهای دانش بنیان تا پایان تیرماه 1395 اعلام شد

اطلاعیه ثبت نام و ارزیابی

شيوه‌نامه معيارهاي کالاها/ خدمات دانش‌بنيان

تسهیلات و حمایتها

تایید صلاحیت شرکت‌های دانش‌بنیان برای اجرای پروژه‌های پژوهشی