صفحه اصلی > اخبار   چاپ        ارسال به دوست

راه اندازی پیشخوان مشاوره توسعه فنی محصولات در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات

مرکز شرکت ها و مؤسسات دانش بنیان به منظور توانمندسازی فنی و تخصصی و با هدف کمک به حل مشکلات شرکت های دانش بنیان اقدام به ارائه خدمات مشاوره فنی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات نموده است.

بسیاری از شرکت ها در زمینه مدیریت فنی و توسعه محصولات خود در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات دچار ابهامات متعددی می شوند و برای پیشبرد اهدافشان بدنبال راه حل مناسب و کم هزینه هستند. لذا راهنمایی شرکت ها در این حوزه می تواند موجب رشد و افزایش توانمندی آن ها شود. در این راستا شرکت های دانش بنیان می توانند مسائل و مشکلات فنی خود در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات را با مشاوران مطرح کرده تا بتوانند راه مناسبی را در جهت رفع مشکلات و افزایش توانمندی پیش گیرند.

بر این اساس پیشخوان مشاوره «توسعه فنی محصولات در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات» در سرفصل های ذیل راه اندازی شده است: نرم‌افزارهای سازمانی، نرم‌افزارهای خدمات، نرم‌افزارهای بانکی، کسب‌وکارهای آنلاین، پلتفرم‌های توزیع محتوا، سامانه‌های هوشمند، خط و زبان فارسی، رایانش ابری، سکوهای نرم‌افزاری، امنیت، بازی‌های رایانه‌ای و شبیه‌سازها.

مشاوره در سرفصل های بالا به کمک مشاوران خبره و متخصصان همکارِ مرکز شرکت ها و مؤسسات دانش بنیان ارائه می شود. استفاده از این خدمت برای تمامی شرکت های دانش بنیان به صورت رایگان بوده و برای دریافت خدمات مشاوره فنی می توانند به سامانه bizservices.ir مراجعه کرده و درخواست خود را ذیل عنوان "پیشخوان مشاوره توسعه فنی محصولات در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات"  ثبت کنند.

لازم به ذکر است مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان در سال های گذشته خدمات مشاوره کسب و کار در حوزه های قوانین مالیاتی، قوانین کار و تجارت، بیمه تأمین اجتماعی، مناقصات، تأمین مالی و جذب سرمایه، حسابداری، مالکیت فکری و مباحث حقوقی قراردادهای تجاری، اصول تیم‌سازی و منابع انسانی، مدیریت فناوری، توسعه کسب‌وکار، طراحی صنعتی، بازاریابی و فروش و تحقیقات بازار به شرکت های دانش بنیان ارئه داده است. در سال 1396 نیز حدود 500 جلسه مشاوره رایگان به صورت حضوری و برای شرکت‌های مستقر در شهرستان‌ها به صورت تلفنی و مجازی ارائه ‌شده است.

راهنمای تصویری ثبت درخواست مشاوره توسعه فنی محصولات در حوزه فناوری اطلاعات


١٨:٠٤ - شنبه ١٢ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٣٤٨٥٦    /    تعداد نمایش : ٨٤١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
تسهیلات صندوق توسعه ملی

تسهیلات صندوق توسعه ملی با نرخ 10 و 12 درصد برای شرکت‌های دانش‌بنیان

فروش اقساطی محصولات دانش‌بنیان

تسهیلات فروش اقساطی مواد، قطعات و کالاهای مصرفی دانش‌بنیان تا سقف 80 درصد و بازپرداخت یکساله

تسهیلات نظام وظیفه تخصصی

تسهیلات نظام وظیفه تخصصی برای افراد فعال در شرکت‌های دانش‌بنیان

معافیت‌های گمرکی

معافیت عوارض، حقوق گمرکی و سود بازرگانی، تسهیل در انجام امور گمرکی

معافیت مالیاتی

معافیت مالیاتی شرکت‌های دانش‌بنیان تولیدی و نوپا

تامین اجتماعی

معافیت شرکت‌های دانش‌بنیان از پرداخت ضرایب حق بیمه قراردادها