صفحه اصلی > اخبار   چاپ        ارسال به دوست

راه اندازی پیشخوان مشاوره توسعه فنی محصولات در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات

مرکز شرکت ها و مؤسسات دانش بنیان به منظور توانمندسازی فنی و تخصصی و با هدف کمک به حل مشکلات شرکت های دانش بنیان اقدام به ارائه خدمات مشاوره فنی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات نموده است.

بسیاری از شرکت ها در زمینه مدیریت فنی و توسعه محصولات خود در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات دچار ابهامات متعددی می شوند و برای پیشبرد اهدافشان بدنبال راه حل مناسب و کم هزینه هستند. لذا راهنمایی شرکت ها در این حوزه می تواند موجب رشد و افزایش توانمندی آن ها شود. در این راستا شرکت های دانش بنیان می توانند مسائل و مشکلات فنی خود در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات را با مشاوران مطرح کرده تا بتوانند راه مناسبی را در جهت رفع مشکلات و افزایش توانمندی پیش گیرند.

بر این اساس پیشخوان مشاوره «توسعه فنی محصولات در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات» در سرفصل های ذیل راه اندازی شده است: نرم‌افزارهای سازمانی، نرم‌افزارهای خدمات، نرم‌افزارهای بانکی، کسب‌وکارهای آنلاین، پلتفرم‌های توزیع محتوا، سامانه‌های هوشمند، خط و زبان فارسی، رایانش ابری، سکوهای نرم‌افزاری، امنیت، بازی‌های رایانه‌ای و شبیه‌سازها.

مشاوره در سرفصل های بالا به کمک مشاوران خبره و متخصصان همکارِ مرکز شرکت ها و مؤسسات دانش بنیان ارائه می شود. استفاده از این خدمت برای تمامی شرکت های دانش بنیان به صورت رایگان بوده و برای دریافت خدمات مشاوره فنی می توانند به سامانه bizservices.ir مراجعه کرده و درخواست خود را ذیل عنوان "پیشخوان مشاوره توسعه فنی محصولات در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات"  ثبت کنند.

لازم به ذکر است مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان در سال های گذشته خدمات مشاوره کسب و کار در حوزه های قوانین مالیاتی، قوانین کار و تجارت، بیمه تأمین اجتماعی، مناقصات، تأمین مالی و جذب سرمایه، حسابداری، مالکیت فکری و مباحث حقوقی قراردادهای تجاری، اصول تیم‌سازی و منابع انسانی، مدیریت فناوری، توسعه کسب‌وکار، طراحی صنعتی، بازاریابی و فروش و تحقیقات بازار به شرکت های دانش بنیان ارئه داده است. در سال 1396 نیز حدود 500 جلسه مشاوره رایگان به صورت حضوری و برای شرکت‌های مستقر در شهرستان‌ها به صورت تلفنی و مجازی ارائه ‌شده است.


١٨:٠٤ - شنبه ١٢ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٣٤٨٥٦    /    تعداد نمایش : ١٠٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
حمایت از صادرات

حمایت از صادرات شرکت‌های دانش‌بنیان

ارائه مجوز استقرار

ارائه مجوز استقرار و جواز تاسیس و بهره‌برداری

تسهیلات نظام وظیفه تخصصی

تسهیلات نظام وظیفه تخصصی برای افراد فعال در شرکت‌های دانش‌بنیان

دوره های آموزشی

تخفيف دوره های آموزشی براي شرکت‌های دانش‌بنیان

معافیت مالیاتی

معافیت مالیاتی شرکت‌های دانش‌بنیان تولیدی و نوپا

کتابچه آیین نامه‌ها و قوانین

مستندات قانونی و آیین نامه‌های مرتبط با ارزیابی و حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان