صفحه اصلی > اخبار   چاپ        ارسال به دوست

ارائه تخفیف ویژه به شرکت‌های دانش‌بنیان جهت حضور در دوره‌های آموزشی کسب‌وکار

تدوین و برنامه‌ریزی آموزشی برای کارکنان هر شرکت یا سازمان تولیدی یا صنعتی از عوامل اصلی رشد و توسعه سرمایه‌های انسانی بحساب می‌آید. رافابس سیستم (راهکار فرهیخته باستان) یکی از شرکت‌هایی است که در دهه گذشته در حوزه مدیریت منابع انسانی و آموزش و توسعه به صورت حرفه‌ای فعالیت داشته است و سایت آموزش و توسعه MeetNeed.ir یکی از خدمات حرفه‌ای آموزشی این شرکت محسوب می‌گردد.

سامانه برآورده‌سازی نیازهای آموزشی در واقع یک پلتفرم آموزشی است که در آن سازمان‌ها و شرکت‌ها قادر هستند تا نیازهای آموزشی سالیانه کارکنان خود را ایجاد و مدیریت نمایند. پس از تولید و به اشتراک گذاری این نیازهای آموزشی، موسسات آموزشی و مدرسان در حوزه‌های مختلف کسب و کار، این نیازهای آموزشی را دریافت نموده و متناسب با شرایط سازمان درخواست‌کننده آموزش‌های مرتبط را پیشنهاد می‌کنند.

طی مذاکرات ماه‌های گذشته فی‌مابین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، موسسات آموزشی معتبر در سطح ایران و رافابس سیستم، این سامانه آموزشی برای شرکت‌های دانش بنیان ۳۰٪ تخفیف برای ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی متنوع کسب‌وکار ارائه می‌نماید. جهت آشنایی با مراحل بهره‌مندی از این تخفیفات نشانی اینترنتی زیر را مشاهده نمایید.

http://www.meetneed.ir/danesh_bonyan


١٠:٢٦ - شنبه ٨ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٣٣٧٧٠    /    تعداد نمایش : ٤٠٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج