77
کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت ها - اخبار > توسعه بازار خدمات؛ اولویت اول برنامه سال 98 شبکه آزمایشگاهی
access deny
پیوندها
access deny
صفحه اصلی > آرشيو خبري 
اخبار > توسعه بازار خدمات؛ اولویت اول برنامه سال 98 شبکه آزمایشگاهی


  چاپ        ارسال به دوست

توسعه بازار خدمات؛ اولویت اول برنامه سال 98 شبکه آزمایشگاهی

 
شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، به منظور توسعه کمی و کیفی خدمات آزمایشگاهی کشور تشکیل شده و فعالیت می‌کند و در حدود 400 مرکز آزمایشگاهی تخصصی در سراسر کشور را تحت پوشش دارد.
 
 
بنابر اعلام دبیرخانه شبکه آزمایشگاهی، برنامه فعالیت‌های شبکه برای سال 98 تدوین شده و به تصویب معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز رسیده است. بر این اساس، شبکه آزمایشگاهی به منظور توسعه بازار خدمات آزمایشگاهی مراکز عضو، برنامه‌های انگیزشی متنوعی را برای ترغیب پژوهشگران، صنایع و شرکت‌های دانش‌بنیان در سال 98 اجرا خواهد کرد.
 
از فعالیت‌های دیگر شبکه در سال 98، ورود به بازار خدمات آزمایشگاهی خارجی، به‌ویژه کشورهای همسایه است. وجود دانشگاه‌های متعدد و حضور تعداد قابل توجه پژوهشگران در کشورهای همسایه، فرصت ارزشمندی را برای مراکز آزمایشگاهی ایران فراهم کرده و شبکه آزمایشگاهی ایجاد زیرساخت‌ها و سازوکارهای لازم برای عرضه خدمات این مراکز به مشتریان خارج از کشور را در برنامه کاری سال 98 قرار داده است.
 
 
شایان ذکر است، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز به منظور تسهیل و تسریع اجرای برنامه‌های توسعه‌ای شبکه آزمایشگاهی، حمایت‌های تشویقی متنوعی را تخصیص داده است.
 
 


١٤:١٠ - يکشنبه ٢٦ اسفند ١٣٩٧    /    شماره : ٤٣٠٤٦    /    تعداد نمایش : ٣٣٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج