صفحه اصلی > اخبار   چاپ        ارسال به دوست

پیشخوان مشاوره مدیریت فنی محصول در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات راه‌اندازی شد

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛ بسیاری از شرکت‌ها در زمینه مدیریت فنی و توسعه محصولات خود در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات دچار ابهامات متعددی می‌شوند و برای پیشبرد اهدافشان به دنبال راه‌حل مناسب و کم‌هزینه هستند. لذا راهنمایی شرکت‌ها در این حوزه می‌تواند موجب رشد و افزایش توانمندی آن‌ها شود. شرکت‌ها می‌توانند مسائل و مشکلات فنی خود در زمینه آی تی را با مشاوران مطرح کرده تا بتوانند راه مناسبی را در جهت رفع مشکلات و افزایش توانمندی پیش گیرند.
در این راستا پیشخوان مشاوره «مدیریت فنی محصول در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات» در سرفصل‌های نرم‌افزارهای سازمانی، نرم‌افزارهای خدمات، نرم‌افزارهای بانکی، کسب‌وکارهای آنلاین، پلتفرم‌های توزیع محتوا، سامانه‌های هوشمند، خط و زبان فارسی، رایانش ابری، سکوهای نرم‌افزاری، امنیت، بازی‌های رایانه‌ای و شبیه‌سازها راه‌اندازی شده است.
شرکت‌ها در حال حاضر می‌توانند در هر یک از سرفصل‌های بالا درخواست مشاوره دهند. همچنین مشاوره در سرفصل‌های بالا به کمک مشاوران خبره و متخصص همکارِ مرکز شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان ارائه می‌شود.
استفاده از این خدمت برای تمامی شرکت‌های دانش‌بنیان به‌صورت رایگان بوده و برای دریافت خدمات مشاوره فنی می‌توانند به سامانه bizservices.ir مراجعه کرده و درخواست خود را تحت عنوان" پیشخوان مشاوره مدیریت فنی محصولات "  ثبت کنند.
همچنین مرکز شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان در سه سال گذشته خدمات مشاوره کسب‌وکار در حوزه‌های قوانین مالیاتی، کار و تجارت، بیمه تأمین اجتماعی، مناقصات، تأمین مالی و جذب سرمایه، حسابداری، مالکیت فکری و مباحث حقوقی قراردادهای تجاری، اصول تیم‌سازی و منابع انسانی، مدیریت فناوری، توسعه کسب‌وکار، طراحی صنعتی، بازاریابی و فروش و تحقیقات بازار به شرکت‌های دانش‌بنیان ارائه داده است.
در سال 1396 نیز حدود 500 جلسه مشاوره رایگان به‌صورت حضوری و برای شرکت‌های مستقر در شهرستان‌ها به‌صورت تلفنی و مجازی ارائه‌شده است. این خدمات مشاوره کسب‌وکار نیز به‌صورت رایگان به شرکت‌های دانش‌بنیان ارائه می‌شود.


١٥:٢١ - يکشنبه ٤ شهريور ١٣٩٧    /    شماره : ٣٧١١٤    /    تعداد نمایش : ١٠٤٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
تسهیلات صندوق توسعه ملی

تسهیلات صندوق توسعه ملی با نرخ 10 و 12 درصد برای شرکت‌های دانش‌بنیان

فروش اقساطی محصولات دانش‌بنیان

تسهیلات فروش اقساطی مواد، قطعات و کالاهای مصرفی دانش‌بنیان تا سقف 80 درصد و بازپرداخت یکساله

تسهیلات نظام وظیفه تخصصی

تسهیلات نظام وظیفه تخصصی برای افراد فعال در شرکت‌های دانش‌بنیان

معافیت‌های گمرکی

معافیت عوارض، حقوق گمرکی و سود بازرگانی، تسهیل در انجام امور گمرکی

معافیت مالیاتی

معافیت مالیاتی شرکت‌های دانش‌بنیان تولیدی و نوپا

تامین اجتماعی

معافیت شرکت‌های دانش‌بنیان از پرداخت ضرایب حق بیمه قراردادها