صفحه اصلی > حمایت‌ها > حمایت‌های ذیل قانون > استقرارشرکت‌ها > استقرار در کاربری مسکونی شهر تهران 

شرایط استفاده از تسهیلات استقرار دفاتر شرکت‌های دانش‌بنیان در اماکن مسکونی سطح شهر تهران

براساس تفاهم نامه همکاری بین شهرداری تهران و معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری که در راستای اجرایی شدن سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی به امضاء رسیده است، شرکت­‌های دانش‌بنیان فعال در تهران، می‌توانند در صورت کسب شرایط لازم، دفاتر خود را در اماکن مسکونی مجاز در سطح شهر تهران مستقر نمایند.

بر این اساس، استقرار آن دسته از شرکت‌­های دانش‌بنیان که از طریق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری معرفی می‌شوند، در اماکن مسکونی واقع در پهنه‌ها­ی کار و فعالیت -پهنهS- و مختلط -پهنهM- که دارای شاکی خصوصی و یا آراء کمیسیون‌­های ماده صد نباشند (مشابه دفاتر مهندسی) بلامانع است‌.

شرکت‌های متقاضی باید توجه داشته باشند که بر اساس این تفاهم‌نامه، کاربری ساختمان تغییر نخواهد کرد و صرفاً به شرکت اجازه ادامه فعالیت در اماکن مسکونی داده خواهد شد. شایان ذکر است تنها آن دسته از شرکت‌های دانش‌بنیان برای استفاده از این تسهیلات به شهرداری معرفی می‌شوند که اخطاریه رسمی از شهرداری دریافت کرده باشند. همچنین داشتن پایان کار ساختمان برای استفاده از این خدمت الزامی است.

پس از بررسی اولیه تقاضای شرکت توسط معاونت علمی و فناوری، نامه‌ای حاوی اطلاعات مکانی شرکت به شهرداری منطقه مربوطه ارسال خواهد شد و ارزیابی اصلی توسط شهرداری منطقه صورت خواهد گرفت.

شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در سطح شهر تهران که متقاضی استفاده از این تسهیلات هستند، باید فم های زیر را به ایمیل esteghrar.tehran@chmail.ir ارسال نمایند:

1- فرم درخواست استقرار در اماکن مسکونی شهر تهران

2- فایل اسکن و امضا شده فرم تعهدنامه استقرار در اماکن مسکونی شهر تهران

شرکت‌های متقاضی می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، از طریق شماره تماس 09389072091(صادقی) و مرکز مشاوره دانش‌بنیان به شماره 021-83534 و ایمیل esteghrar.tehran@chmail.ir اقدام نمایند.

   دانلود : فرم_درخواست_استقرار.doc           حجم فایل 99 KB
   دانلود : تعهدنامه.doc           حجم فایل 70 KB