مدیر عامل شرکت پویندگا ن راه سعادت:ما از مدل های بومی در شرکت مان برای دور زدن تحریم ها بهره بردیم

نشست بیان تجربیات و راهکارهای شرکت های دانش بنیان در توسعه بازار داخلی و صادراتی روز سه شنبه مورخ 7 اسفند 1397 با ارائه مهندس یعقوب زاده مدیرعامل شرکت پویندگان راه سعادت در محل سالن نشست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار گردید.

نشست بیان تجربیات و راهکارهای شرکت های دانش بنیان در توسعه بازار داخلی و صادراتی روز سه شنبه مورخ 7 اسفند 1397 با ارائه مهندس یعقوب زاده  مدیرعامل شرکت پویندگان راه سعادت در محل سالن نشست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار گردید.

به گزارش مرکز رسانه دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در ابتدای این نشست مهندس یعقوب زاده با اشاره به موفقیت های شرکت پویندگان راه سعادت در داخل و خارج ، کسب مجوزهای داخلی و خارجی مختلف را بعنوان مسیر الزامی صادرات بیان نمودند و خوشبختانه این شرکت تقریبا به تمامی مجوزهای لازم دست پیدا کرده است.

ایشان با بیان اینکه شرکت پویندگان راه سعادت در تولید نمایشگرهای تخصصی تجهیزات پزشکی فعال بوده و توانسته بیش از 70 درصد بازار داخلی را پوشش دهد به موفقیت این شرکت در صادرات محصولات به بیش از 30 کشور دنیا خبر داد.

مدیر عامل شرکت پویندگان راه سعادت با اشاره به چالش های بحث پیشرفت و توسعه شرکت ها ، دور زدن تحریم را با مدل های بومی که در این شرکت بکارگرفته شده ممکن دانست. صادرات به روش تهاتری با شرکت ایتالیایی ،احداث خط تولید در کشور مالزی ، انتقال تکنولوژی به بلاروس و یا تولید سفارشی با برند ترکیه ای جزو نمونه کارهایی بوده که این شرکت برای این امر انجام داده است.

مهندس یعقوب زاده در جمع بندی بحث خود بیان داشت: که این شرکت با خط مشی مشتری مداری و اهمیت به رضایتمندی مشتری، در 25 نقطه کشور نمایندگی داشته و خدمات پس از فروش بی وقفه در تمام 365 روز سال ارائه میکند و این باعث بی رقیب شدن این شرکت در ایران شده است.

در پایان صحبت های آقای مهندس یعقوب زاده ،شرکت کنندگان در نشست پرسش های خود را از ایشان پرسیده و ایشان با تجربیات خود به این پرسش ها پاسخ دادند.

کلمات کلیدی

تصاویر

خدمات توانمندسازی و تجاری سازی

مشاوره، توسعه بازار، تحقیقات بازار، مجوز و گواهینامه ها

صندوق نوآوری و شکوفایی

تسهیلات مالی، ضمانتنامه، سرمایه گذاری و توانمندسازی

تسهیلات نظام وظیفه تخصصی

تسهیلات نظام وظیفه تخصصی برای افراد فعال در شرکت‌های دانش‌بنیان

معافیت‌های گمرکی

معافیت عوارض، حقوق گمرکی و سود بازرگانی، تسهیل در انجام امور گمرکی

معافیت مالیاتی

معافیت مالیاتی شرکت‌های دانش‌بنیان تولیدی و نوپا

بیمه تامین اجتماعی

معافیت شرکت‌های دانش‌بنیان از پرداخت ضرایب حق بیمه قراردادها