فراخوان ثبت نام شرکت‌ها و موسسات خلاق جهت اخذ مجوز دانش بنیان نوع 3

به اطلاع شرکت‌های فعال در حوزه خلاق و صنایع فرهنگی می رساند، به منظور تسهیل فرآیند ارزیابی شرکت‌های فعال در این حوزه، شرط وجود نام این شرکتها در لیست شرکتهای خلاق، حذف گردید.

به اطلاع شرکت‌های فعال در حوزه خلاق و صنایع فرهنگی می رساند، به منظور تسهیل فرآیند ارزیابی شرکت‌های فعال در این حوزه، شرط وجود نام این شرکتها در لیست شرکتهای خلاق به آدرس ircreative.isti.ir/pub.php (نیاز به تایید توسط زیست بوم خلاق معاونت علمی و فناوری)، حذف گردید. لذا شرکت فعال در این حوزه کافی است برای توسعه کالا یا خدمت خود، فعالیت تحقیق و توسعه انجام داده باشد و کالا یا خدمت خروجی شرکت، از زمره فعالیت­های روتین و ساده نبوده و دارای پیچیدگی و نوآوری باشد.

لازم به ذکر است، شرکت‌های با فعالیت‌های معمول در حوزه تخصصی خود، نظیر ارایه کالا و خدمت یا محتوا از طریق سایت اینترنتی، انجام فعالیت معمول در حوزه گردشگری، صنایع دستی، آموزش، معماری، فعالیت‌های هنری و نظایر آن بدون انجام تحقیق و توسعه، نوآوری و پیچیدگی در زمره شرکت‌های دانش بنیان تایید نخواهند شد.

متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره02183534 تماس گرفته و یا به سایت  daneshbonyan.isti.ir  بخش ثبت نام و ارزیابی مراجعه نمایند.