راه اندازی پیشخوان مشاوره " فنی در حوزه دارو و فرآورده های پیشرفته حوزه تشخیص و درمان"

استفاده از این خدمت برای تمامی شرکت های دانش بنیان به صورت رایگان بوده و برای دریافت خدمات مشاوره فنی می توانند به سامانه bizservices.ir مراجعه کنند

افزایش دائمی سن امید به زندگی به عنوان مهمترین شاخص توسعه یافتگی جوامع در امر سلامت بیانگر توجه روزافزون مردم دنیا به مقوله سلامت و طبیعتا بازار رو به رشد صنایع وابسته به آن از جمله داروسازی است. شرکت های فعال در حوزه دارو برای عقب نماندن از این موج توسعه ناگزیر به پویایی و تحقیق و توسعه همیشگی اند.
در این مسیر شرکت ها در زمینه مدیریت فنی و توسعه محصولات خود دچار ابهامات متعددی می شوند و برای پیشبرد اهدافشان بدنبال راه حل مناسب، سریع و کم هزینه هستند. کمک گرفتن از مشاوران حرفه ای یکی از این راه حل هاست...
این مشاوران با استفاده از بینش و مهارتی که در تجزیه و تحلیل مشکلات و ارائه روش ها و راهکارها دارند می توانند موجب رشد و افزایش توانمندی شرکت ها در عرصه های مختلف گردند.

ازاین رو، مرکز شرکت ها و مؤسسات دانش بنیان با هدف توانمندسازی شرکت ها اقدام به ارائه خدمات مشاوره فنی در حوزه "دارو و فرآورده های پیشرفته حوزه تشخیص و درمان" نموده است. بر این اساس مشاوره در زمینه های زیر به شرکت‌های متقاضی ارائه می گردد.
1-بازاریابی
2-صنعتی سازی و بهینه سازی محصولات دارویی
3- اخذ تاییدیه ها و مجوزهای نهایی از مراجع مربوطه (مشاوره فنی جهت انجام آزمون ها و تست های فنی مورد نیاز، تدوین و تکمیل فایل های فنی و CTD، نحوه نگارش SOP و تدوین)
4- صادرات اقلام دارویی
5- انتخاب صحیح سنتز مواد اولیه و جانبی و مواد مورد استفاده در فرمولاسیون
6-کارآزمایی های بالینی و حیوانی
۷. آزمون های مورد نیاز محصولات حوزه مهندسی بافت و سلول

مشاوره در سرفصل های بالا به کمک مشاوران خبره و متخصصان همکار مرکز شرکت ها و مؤسسات دانش بنیان ارائه می شود. استفاده از این خدمت برای تمامی شرکت های دانش بنیان به صورت رایگان بوده و برای دریافت خدمات مشاوره فنی می توانند به سامانه bizservices.ir مراجعه کرده و درخواست خود را ذیل عنوان "پیشخوان مشاوره توسعه فنی محصولات در حوزه دارو و فرآورده های پیشرفته حوزه تشخیص و درمان " ثبت کنند.

کلمات کلیدی

تصاویر

خدمات توانمندسازی و تجاری سازی

مشاوره، توسعه بازار، تحقیقات بازار، مجوز و گواهینامه ها

صندوق نوآوری و شکوفایی

تسهیلات مالی، ضمانتنامه، سرمایه گذاری و توانمندسازی

تسهیلات نظام وظیفه تخصصی

تسهیلات نظام وظیفه تخصصی برای افراد فعال در شرکت‌های دانش‌بنیان

معافیت‌های گمرکی

معافیت عوارض، حقوق گمرکی و سود بازرگانی، تسهیل در انجام امور گمرکی

معافیت مالیاتی

معافیت مالیاتی شرکت‌های دانش‌بنیان تولیدی و نوپا

بیمه تامین اجتماعی

معافیت شرکت‌های دانش‌بنیان از پرداخت ضرایب حق بیمه قراردادها